Zachęcony czas trwania wynosi 6-12 tygodni. Zdrowie i zdrowie to ta dieta kontrowersyjna, ale efekt spadku masy ciała jest rejestrowany. Idealny dla osób z nadwagą, naprawdę otyłych i osób z cukrzycą typu 2 / insuliną, które z pewnością zminimalizują ciężar. Negatywne skutki, które mogą się rozwijać to pobudzenie, problemy, nerwowość, zmęczenie fizyczne, powolne brzuchy, nieregularność i nerki. GI-Diet. Łagodne wraz z BODY FAT (jednonienasycone, jak również wielonienasycone), umiarkowanie wysokie białko, a także umiarkowanie zredukowane karbohydardę ze szczególnym uwzględnieniem zmniejszenia GI.

Kurczak, ryba, ptactwo, jaja, oleje, migdały, soja, warzywa, fasola, chleb gruby żyto. Zapewnia utratę wagi od 0,5-1 kg na tydzień. Zalecany okres to minimum 6 tygodni, aby osiągnąć wynik. Doskonałe dokumenty z dietetyków wpływają na poziom cukru we krwi oraz insulinę we krwi. Nadaje się do ovrvektige, wyjątkowo dużej wagi i pacjentów wraz z cukrzycą typu 2 / insuliną, które mają zmniejszyć masę ciała z niewielką prędkością. Działaniami niepożądanymi, które mogą się rozwijać, są migreny, nudności i zmęczenie fizyczne

Doskonałe dokumenty z dietetyków wpływają na poziom cukru we krwi oraz insulinę we krwi.

Dieta wątroby. Łagodne wraz z BODY FAT (jednonienasycone i także wielonienasycone), popularne spożycie białka i wysokie spożycie węglowodanów wraz z naciskiem na wątek. Domowe jedzenie z wieprzowiny, ryb i ptaków wraz z otręby pszenne, oleje, migdały, orzechy, dziki ryż, ziemniaki, warzywa, warzywa, brązowy chleb, ziarna, dużo owoców i soków, produktów mleczarskich i mlecznych. Utrata tłuszczu o 0,5-1 kg tygodniowo.

Zachęcony okres, aby uzyskać efekt, osiąga minimum od ośmiu tygodni. Właściwie udokumentowane, jeśli chodzi o poziom cholesterolu. Odpowiednia dla nadwagi, która chciałaby zmniejszyć masę ciała w łagodnym tempie. Działaniami niepożądanymi mogą być niepożądane gazy, a także wzdęć. Dieta Lowfat. Niskie spożycie tłuszczu, łagodne spożycie białka zwiększyło się, a także większe spożycie węglowodanów. Zróżnicowane i elastyczne schematy diety, które są dostosowane do Twoich rutyn.

Owoce, a także zielony schemat diety

Zapewnia skuteczną utratę wagi od 0,5 kg-1 kg co tydzień. Zalecany okres jest najniższy od 6-8 pełnych tygodni na. efekt Skutecznie zarejestrowany wynik na spadku wagi Odpowiednie dla otyłych, które mają osiągnąć osłabienie masy ciała w łagodnym tempie i pragną diety opartej na własnych procedurach
Brak negatywnych skutków, o ile dana dieta jest rzeczywiście zróżnicowana i funkcjonalna. Owoce, a także zielony schemat diety.

Skromne zużycie z błonnika, a także zrównoważone spożycie zdrowych białek i węglowodanów (zarówno wegetariańskich, jak i zwierzęcych). Bardzo wszechstronny i różnorodny pokarm w ramach diety lakto-owo-wegetariańskiej. Zapewnia utratę wagi o 0,5 kg na tydzień. Zalecane ramy czasowe to 4 tygodnie miinimum, aby uzyskać wynik.

Zalecane ramy czasowe to 4 tygodnie miinimum, aby uzyskać wynik.

Nagrany wpływ na zdrowie i samopoczucie, a także masę ciała. Zgadza się z nadwagą, która z pewnością takimi jak substytut wegetariański.

Działaniami niepożądanymi, które mogą wystąpić, są niedobory minerałów, a także witaminy, dotyczące suplementów diety, które nie składały się. Naprawiono. Niewielki spożycie energii, a także bardzo małe spożycie soli i węglowodanów. Po prostu napój alkoholowy. Daje odchudzanie od 3-5 kilogramów. Zalecana długość wynosi dziesięć dni. Udokumentowany wpływ na zmniejszenie masy ciała. Idealny do nadwagi, które wymagają szybkiego spadku wagi. Skutki uboczne, które mogą się rozwijać to ochłoda, zmęczenie, migreny, a także senność ciała